←home / sesje 1:1Pomagam w nawigowaniu przez chaos i odnajdywaniu swojej wewnętrzej siły. Odkrywamy razem czego teraz szukasz, kim się stajesz i czemu chcesz służyć. Jestem z Tobą przy decyzjach o wyborze ścieżki rozwojowej i zawodowej.
Dla kogo:

Dla wszystkich, którzy mają gotowość przyglądać się swoim głębokim założeniem o sobie i świecie. Dla tych, którzy szukają swoich ścieżek i swojego autentycznego głosu. Dla tych, którzy chcą łączyć pracę nad sobą i świadome wpływanie na swoje otoczenie. 

Cele:

  • Pomagam skontaktować się z marzeniami oraz przetransformować rzeczy, które wewnętrznie i środowiskowo blokują na drodze do ich realizacji.
  • Wspieram w wykrystalizowaniu jasnej misji, opartej na mocnych stronach oraz życiu w zgodzie z nią.
  • Pracujemy nad poczuciem sensu (spełnienia), przejrzystością wartości, którymi się kierujesz w życiu i jasnością co do kierunku, w którym idziesz.
  • Jestem z Tobą w dużych przemianach życiowych i decyzjach z nimi związanymi.
  • Jeśli masz swój projekt, mogę wspierać Cię w Twojej roli. Możemy wspólnie zastanawiać się nad wyzwaniami, które masz obecnie w swoich działaniach. Jeśli uznamy to za sensowne, możemy przejść do współpracy wewnątrz Twojej organizacji.

Sposób pracy:

Kieruje się przede wszystkim zasadą podążania za tym, co w Tobie żywe. Nic na siłę. Korzystam z wielu nurtów i podejść do rozwoju. Nasza praca składa się często z medytacji, pracy z ciałem i rozmowy.

"Tell me, what is it you plan to doWith your one wild and precious life?"

— Mary Oliver

Pracując indywidualnie zajmujemy się podstawowo dwoma obszarami. Po pierwsze, rozwojem relacji z samym sobą i integracją często zaniedbanych części siebie (czucia, spokoju, głębokiej wyobraźni, dzikości, wypartych ran i tęsknot). Inaczej mówiąc – dorastaniem – czyli np.: przytulaniem Krytyka, rozwijaniem umiejętności regulacji emocji, łączeniem myślenia z czuciem i intuicją.

Po drugie, pracujemy inicjacyjnie wokół odrywania Twoich mocnych stron, ścieżek, darów, albo, pisząc szczerze: powołania & misji. To ten obszar rozwoju, w którym buduje się kontakt ze swoim unikatowym sposobem bycia w świecie, który później można przekładać na ścieżki rozwoju i pracę z poczuciem spełnienia. Odkrywamy razem czego teraz szukasz, kim się stajesz i czemu chcesz służyć. Po co tu jesteś?

Formuła:

Spotkania trwają zazwyczaj trochę ponad 1h, zazwyczaj w serii, ale bywa bardzo różnie. Pierwsza sesja może być spotkaniem próbnym. Dajesz tyle ($) ile czujesz. Później wspólnie ustalamy stałą kwotę za jedno spotkanie w ramach zakresu, który Ci zaprponuję na spotkaniu.

Możemy spotykać się na żywo w Warszawie lub online.
Napisz do mnie lub zadzwoń:
k@kasperlemiesz.com
+48 531 839 388
 
ReferencjeVALERIA
Doing inner work from the distance (online) was a very new experience for me. It worked amazingly well and I imagine it was because of the trust space you were able to create and hold. You stayed with my messy-ness, accepting that it has good reasons to be there and had the courage to walk with me out of it. Of course, I had to do the walking and the work but it was your human empathy and presence that helped me clarify inner conflicts and let go of dysfunctional beliefs and blockages. I appreciated your guided meditation to every session. Even in just a few minutes it gave a great value.

 • no judgment and stable presence - conformation that i am ok,
 • meditative moments,
 • didn't just speak, you showed me the way it works (letting go of emotions),
 • sharing personal stories was creating intimacy and lack of lvls ("sometimes i am also messy"),
 • through intuition, no methodology creates trust / connection,
 • caring, loving, accepting.EMILIA
Sesje 1:1 z Kacprem były dla mnie nazywaniem tego, czego nie potrafiłam lub nie chciałam zobaczyć, a co stało na drodze do realizowania moich marzeń i prawdziwego bycia sobą.

Z czasem zaczęłam widzieć, jak wiele„kamieni”  - lęków, fałszywych przekonań, kompleksów - wrzucono do mojego plecaka  po drodze. Okazało się, że nigdy nie były i nie muszą być moje, mogę je zostawić za sobą. Wędrówka bez nich stała się lżejsza i pełna radości. Nie to, że ich wyciąganie było proste czy przyjemne - odkryłam, że praca nad sobą jest wymagająca, ale jak najbardziej warta wysiłku.

Spotkania przypominały rozmowy, ale takie, w których druga osoba była moim empatycznym lustrem - słowa zdawały się odbijać od słuchającego i wracać do mnie niosąc nowe znaczenie i jasność. Po słowach często następowała cisza, w której wybrzmiewało może najwięcej - zaczynało mówić moje ciało i  mieszkające  w nim emocje. Sesje często kończyły się pisaniem - nazywałam na nowo to, co czułam, tym samym zamykał się proces i wychodziłam z niego z czymś fizycznym, do czego mogłam wracać. 
If you had a magic wand what would the world look like?
kasper lemiesz 2020